Oferta pracy

Specjalista ds. Systemów Komputerowych

Schumacher Packaging sp. z o.o.O firmie

  • ul. Pułaskiego 6, 42-300 Myszków

    Myszków, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów papieru oraz opakowań z tektury falistej i litej. Aktualnie do naszego zakładu produkującego papier w Myszkowie poszukujemy osoby, która dołączy do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko:

Specjalista ds. systemów komputerowych

Zadania:

  • lokalizacja uszkodzeń urządzeń systemów komputerowych oraz ich usuwanie
  • demontaż, modernizacja, remonty i montaż nowych systemów komputerowych
  • rozwiązywanie problemów technicznych i wprowadzanie udoskonaleń
  • konserwacja i bieżące naprawy zapewniające poprawną i bezawaryjną, bezpieczną prace urządzeń systemów komputerowych
  • dokumentowanie wykonanych prac zgodnie z wymaganiami obowiązujących procedur i instrukcji

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego: informatyka, mechatronika
  • doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 3 lata
  • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru przy urządzeniach powyżej 1kV
  • umiejętności  analizy problemów technicznych i czytania dokumentacji technicznej
  • dążenia do osiągnięcia wyznaczonych celów i podejmowania działań ukierunkowanych na doskonalenie przebiegu pracy
  • podejmowania nowych inicjatyw i szukania rozwiązań oraz dostosowania działań do zmieniających się wymogów sytuacji
  • dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MsOffice
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atmosferę firmy rodzinnej, bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
  • dofinansowanie działalności sportowej (karta wędkarska, basen, siłownia)
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci pracownika oraz tzw. wczasy pod gruszą
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • integracje firmowe i działowe
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia specjalistyczne, studia kierunkowe)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję Pana / Panią iż:

1)   administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Schumacher Packaging Zakład Grudziądz z siedzibą ul. Pułaskiego 6, 42-300 Myszków

2)   w razie pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu: [email protected];

3) Pani/Pana dane nie są przekazywane do państwa trzeciego oraz organizacji międzynarodowych;

4)   Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;

5)   Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wpłynięcia CV, po tym terminie dokumentacja zostanie zniszczona;

6)   posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;

7)   ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

8)   podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów rekrutacyjnych.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Rekrutacji

Schumacher Packaging Zakład Grudziądz Sp. z o.o.

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych.Administratorem danych jest Schumacher Packaging Zakład Grudziądz Sp. z o.o. ul. Pułaskiego 6, 42-300 Myszków.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy