Oferta pracy

Specjalista ds. Systemów Raportowania i Analiz

No Limit Sp. z o.o.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bardzo dobra znajomość języka SQL (SQL Server),

  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • Doświadczenie w pracy z programami bazodanowymi (SSMS, Visual Studio),

  • Znajomość aplikacji do analizy biznesowej oraz wizualizacji danych (w szczególności: SQL Server Analysis Services, Tableau),

  • Umiejętność analizy dużych zbiorów danych, ich wizualizacji oraz wyciągania wniosków,

  • Umiejętność konstruowania dokumentacji projektowej i procesowej,

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz trybie projektowym,

  • Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (np. GitLab) będzie dodatkowym atutem.

Nasze wymagania

  • Analiza istniejących procesów systemowych, zbiorów danych,

  • Tworzenie modeli danych na potrzeby dalszego przetwarzania i tworzenia rozwiązań raportowych i analitycznych,

  • Zbieranie wymagań raportowych,

  • Opracowywanie technicznej koncepcji rozwiązania,

  • Tworzenie pełnej dokumentacji projektowej i procesowej,

  • Aktywne wsparcie zespołu developerów hurtowni,

  • Projektowanie wizualizacji danych (dashboardów),

  • Nadzór działania aplikacji raportowych, koordynacja utrzymania, rozwój i optymalizacja,

  • Wsparcie użytkowników końcowych / opiekunów aplikacji w działach operacyjnych.

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

  • Kompleksowy system szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy