Oferta pracy

Specjalista ds. systemów rozwojowych HR

UNIQAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie inicjatyw mających na celu rozwój systemów HR

  • administracja systemów i aplikacji,

  • prowadzenie procesu oceny rocznej pracowników firmy,

  • prowadzenie badań jakościowych i analiza wyników,

  • jasna komunikacja w tym udział w spotkaniach obszarowych departamentów firmy w celu przekazywania i zbierania informacji na temat wszelkich zmian w systemach HR i procesach HR,

  • analiza i optymalizacja obecnych procesów HR,

  • prowadzenie projektów HR (kultura organizacji, systemy HR, onboarding),

  • ponad to kompleksowa obsługa klientów wewnętrznych w tym wsparcie całego obszaru HR.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie pracy w dużej organizacji,

  • doświadczenie przy realizacji różnych projektów,

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość programów PowerPoint/Excel,

  • chęci realizacji projektów w oparciu o metodyki zwinne,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • odwagi w podejmowaniu decyzji,

  • determinacji w dążeniu do celu,

  • ducha pracy zespołowej,

  • otwartość na zmiany,

  • znajomość języka min. B1.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji,

  • szeroki pakiet benefitów,

  • możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy