Oferta pracy

Specjalista ds. Systemów Ryzyka

ALIOR BANK

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • XML

  • JSON

  • SoapUI

  • Postman

  • Microsoft SQL Server Management Studio

  • JIRA

  • Confluence

  • Enterprise Architect

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wymagań biznesowych, specyfikacji technicznych systemu ratingowego,

  • Implementacja modeli ratingowych wraz z opracowywaniem dokumentacji wdrożeniowej oraz dokumentacji technicznej,

  • Analiza i modelowanie procesów ratingowych oraz algorytmów z nimi związanych,

  • Testowanie aplikacji w zakresie wdrażanych funkcjonalności oraz integracji pomiędzy systemami,

  • Tworzenie specyfikacji ekstraktów do Hurtowni Danych,

  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania oraz testowania systemów IT,

  • Współpraca z zespołami programistów i testerów oraz dostawcą zewnętrznym,

  • Działanie w zwinnym w środowisku SCRUM.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, informatyka oraz kierunki pokrewne),

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu wymagań biznesowo-systemowych,

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach projektowych,

  • Posługujesz się językiem SQL,

  • Potrafisz sprawnie komunikować się w środowisku biznesowym oraz IT,

  • Posiadasz umiejętność dobrej organizacji swojego czasu pracy,

  • Cechujesz się samodzielnością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością za prowadzone prace.

  • Znajomość XML lub JSON oraz narzędzi SoapUI lub Postman,

  • Znajomość Microsoft SQL Server Management Studio,

  • Znajomość JIRA, Confluence,

  • Znajomość narzędzi służących do modelowania procesów, np. Enterprise Architect.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Udział w projektach wdrożeń innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania ryzykiem,

  • Pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • Pracę w zespole uczestniczącym w projektach strategicznych banku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop