Ta oferta pracy jest nieaktualna od 291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Systemów Sklepowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-08-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma należąca go grupy Jeronimo Martins. JMDiF zatrudnia obecnie ponad 1500 pracowników, którzy w swojej pracy podejmują nowe wyzwania. Do spółki należą sieci handlowe w formacie kosmetyczno-drogeryjnym (sieć sklepów hebe) oraz farmaceutycznym  (apteki Na Zdrowie oraz apteki przy hebe).

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Obsługa i rozwijanie systemów kasowych/sprzedażowych/obsługi klienta
    • Wsparcie użytkowników biznesowych
    • Analiza i rozwiązywanie problemów
    • Rozbudowa wcześniej stworzonych rozwiązań i aplikacji
    • Przygotowanie koncepcji i implementacja wymagań biznesowych
    • Testowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań i aplikacji

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
    • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Bardzo dobra organizacja pracy i zdolności koordynacyjne
    • Umiejętność uczenia się i rozwiązywania problemów
    • Komunikatywność, umiejętność współpracy z biznesem
    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • Samodzielność, pro-aktywność

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w szybko rozwijającej się organizacji
    • Stabilizację zatrudnienia, umowę o pracę
    • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
    • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, karta przedpłacona)

    Administratorem danych jest Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzyn 62-025, Żniwna 5. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    bottom