Oferta pracy

Specjalista ds. Systemów Sprzedażowych

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Integer Group Services Sp. z o.o

Cybernetyki 10

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz biznesowych w zakresie rozwoju produktów i systemów w celu dostarczenia rezultatów zgodnych z wymaganiami właścicieli biznesowych (Pion Commercial)

  • Koordynowanie wdrażania zmian, inicjatyw w systemach informatycznych i procesach w ramach Działu Wsparcia Sprzedaży w ścisłej współpracy z Działem IT

  • Weryfikowanie możliwości realizacji oczekiwań systemowych i biznesowych w systemach Sprzedażowych, w tym systemu CRM

  • Praca z biznesem nad tworzeniem wymagań biznesowych, organizacja i prowadzenie warsztatów biznesowych z interesariuszami projektów

  • Koordynacja testów akceptacyjnych, przygotowywanie scenariuszy testów mających na celu zapewnienie jakości wdrażanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia specyfikacji wymagań biznesowych

  • Umiejętności modelowania i dokumentowania procesów biznesowych

  • Definiowałaś/eś wymagania i koordynowałaś/eś wdrażanie zmian w systemach IT

  • Bardzo dobra komunikatywność pozwalająca na sprawną współpracę z członkami zespołu

  • Posługujesz się płynnie MS Office a JIRA i Confluence nie są dla Ciebie obce

  • Znasz język angielski, w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (poziom B1/B2)

  • Umiesz się odnaleźć w dynamicznym i zróżnicowanym środowisku

  • Potrafisz komunikować się w dużej organizacji i przekonywać innych do swoich pomysłów

To oferujemy

  • Ciekawą, stabilną pracę w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • Atrakcyjne warunki zatrudniania i wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu premiowego

  • Dofinansowanie do benefitów pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje!

Stale poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Chcesz dołączyć do #TeamInpost i pomóc nam w budowaniu jeszcze większej sieci logistycznej? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy, mamy dla Ciebie mnóstwo wyzwań w świetnym zespole!

Przewiń do profilu firmy