Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Systemów Sprzedażowych

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Integer Group Services Sp. z o.o

Cybernetyki 10

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie departamentów biznesowych i opracowywanie wymagań do systemów informatycznych w ramach Działu Wsparcia Sprzedaży w ścisłej współpracy z Działem IT
  • Analiza zgłaszanych wymagań oraz przygotowywanie studium wykonalności dla zgłaszanych zmian w systemach informatycznych w Pionie Komercyjnym
  • Analiza procesów biznesowych pod kątem możliwości wsparcia ich w systemach sprzedażowych
  • Koordynacja testów akceptacyjnych, przygotowywanie scenariuszy testów mających na celu zapewnienie jakości wdrażanych rozwiązań
  • Współpraca z Kierownikami projektów, Product Ownerami, Analitykami IT i innymi członkami zespołów przy realizacji zadań i projektów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w procesie zarządzania wprowadzaniem zmian w systemach informatycznych
  • Umiesz się odnaleźć w dynamicznym i zróżnicowanym środowisku,
  • Komunikatywność, orientacja na klienta, współpracę i wyniki
  • Potrafisz komunikować się w dużej organizacji i przekonywać innych do swoich pomysłów
  • Znasz język angielski, w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (poziom B1/B2)

To oferujemy

  • Ciekawą, stabilną pracę w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych
  • Atrakcyjne warunki zatrudniania i wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu premiowego
  • Dofinansowanie do benefitów pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje!

Stale poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Chcesz dołączyć do #TeamInpost i pomóc nam w budowaniu jeszcze większej sieci logistycznej? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy, mamy dla Ciebie mnóstwo wyzwań w świetnym zespole!

Specjalista ds. Systemów Sprzedażowych, Cybernetyki 10, Warszawa