Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. systemów sterowania

Zakład Utylizacyjny sp. z o.o.

  • Jabłoniowa 55, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Jabłoniowa 55

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ruchu komputerowych systemów sterowania wykorzystywanych w Zakładzie.

  • Utrzymanie w ruchu przemysłowych sieci komunikacyjnych.

  • Regularne wykonywanie kopii bezpieczeństwa programów ze sterowników PLC i systemów SCADA.

  • Diagnozowanie usterek i awarii w systemach i sieciach.

  • Wprowadzanie modyfikacji w programach sterowników PLC i systemów SCADA.

  • Bieżące prowadzenie i nadzór na dokumentacją techniczną.

Nasze wymagania

Wymagane kwalifikacje:

• wykształcenie średnie techniczne bądź wyższe (automatyka i robotyka, elektrotechnika, informatyka lub pokrewne),

• bardzo dobra znajomość układów automatyki przemysłowej,

• bardzo dobra znajomość sterowników PLC,

• biegła umiejętność czytania rozbudowanych schematów elektrycznych oraz automatyki,

• znajomość rozwiązań automatyki firmy Siemens i Schneider Electric (przemienniki częstotliwości, sterowniki PLC, rozwiązania safety),

• znajomość środowiska programistycznego TIA Portal oraz Step 7,

• znajomość systemu SCADA WinCC (mile widziana także znajomość Wonderware InTouch i Microsys Promotic),

• znajomość przemysłowych sieci komunikacyjnych Profibus DP, Profinet oraz Ethernet przemysłowy,

• znajomość budowy sieci w wykonaniu światłowodowym i tradycyjnym,

• znajomość protokołów komunikacyjnych Modbus TCP/IP oraz Modbus RTU,

• podstawowa znajomość baz danych opartych o SQL,

• uprawnienia SEP E do 1 kV.

Inne wymogi:

• biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,

• prawo jazdy kat. B,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• samodzielność i inicjatywa, sumienność,

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• doświadczenie jako pracownik działu utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem,

• podstawowa znajomość budowy i obsługi urządzeń systemów niskoprądowych (Kontrola Dostępu, System Sygnalizacji Pożaru) – mile widziane.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i płacy.

  • Pakiet socjalny – w tym abonament medyczny.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników