Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds systemów sterowania

  • Jarosław, podkarpackie
  • Specjalista
  • 10.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

    Dla naszego klienta firmy specjalizującej się w produkcji opakowań szklanych poszukujemy osoby na stanowisko:

    DSZ/2018

     Główne zadania:

    • planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji, napraw, modernizacji i zapewnienie części zamiennych systemów sterowania w zakładzie
    • serwis przyrządów pomiarowych
    • opracowywanie koncepcji kluczowych remontów wanien, automatów i zestawiarni w tym wybór wykonawców, koordynacja prac firm zewnętrznych
    • zabezpieczenie częśći zapasowych do systemów sterowania
    • nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych na podległych obszarach
    • diagnozowanie i usuwanie poważnych usterek systemów sterowania
    • szkolenia techniczne nowych pracownikow
    • planowanie budżetu i kontrola wydatków remontowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Elektronika, Autmatyka lub pokrewne
    • uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru i eksploatacji grupy I i II
    • znajomość układow napędowych serwo i VSD
    • dobra znajomość rozproszonych systemów sterowania; sterowników PLC Siemens/Allen Bradley
    • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku automatyka w firmie produkcyjnej, preferowana branża szklarska
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość MS Excel i MS Power Point

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwości szkoleń i dalszego rozwoju w ramach struktury firmy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.