Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Systemów Sterowania

ASTOR Sp. z o.o.O firmie

  • Smoleńsk 29, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ASTOR Sp. z o.o.

Smoleńsk 29

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne w zakresie programowania, montażu, doboru systemów sterowania, komunikacyjnych i napędowych marek: Emerson (PLC, PAC, panele HMI), Astraada, Horner.

  • Koordynacja działań serwisowych – dyżur techniczny (diagnozowanie usterek, testy, kontakty z dostawcami).

  • Opieka techniczna nad wybranymi rozwiązaniami z oferty ASTOR.

  • Prowadzenie szkoleń Akademii ASTOR, konsultacji technicznych z zakresu projektowania i wdrażania systemów automatyki.

  • Tworzenie bibliotek, przykładowych programów, aplikacji demonstracyjnych wspierających wprowadzanie nowych produktów/rozwiązań i usług na rynek.

  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych wewnętrznych (ogólnofirmowych/działowych) oraz zewnętrznych, koncepcyjnych związanych z Przemysłem 4.0.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: automatyka, mechatronika, elektrotechnika, informatyka

  • Otwartość na rozwój w zakresie nowych technologii.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną.

  • Umiejętność technicznej analizy problemu i szukania rozwiązań.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Umiejętności praktyczne związane z związane z programowaniem i instalacją sterowników PLC, falowników, serwonapędów.

  • Znajomość podstaw programowania Phyton oraz znajomość systemu operacyjnego Linux.

  • Posiadanie uprawnień SEP 1KV

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Bogaty program benefitów.

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach związanych z automatyzacją produkcji.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji (program rozwoju pracownika).

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta sportowa

ASTOR od ponad 30 lat zmienia polski przemysł podnosząc jego konkurencyjność oraz efektywność dzięki eksperckiej wiedzy i nowoczesnym technologiom. Robimy to z pasją i zaangażowaniem, co pozwoliło nam zostać liderem w zakresie standardu obsługi Klientów w naszej branży. W 2013 roku w badaniu Great Place to Work zostaliśmy 3-cim najlepszym miejscem pracy w Polsce. Posiadamy oddziały w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy