Oferta pracy

Specjalista ds. Systemów Transakcyjnych (TR - Treasury)

Bank Gospodarstwa Krajowego

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Parametryzacja i konfiguracja wybranych elementów biznesowych i technicznych systemów centralnych

  • Dbałość o spójność wprowadzanych zmian w systemach transakcyjnych pod kątem biznesowym, technologicznym i architektonicznym

  • Utrzymywanie relacji z dostawcami rozwiązań informatycznych, nadzór nad realizacją umów

  • Współpraca w procesie projektowania i implementacji systemów

  • Akceptowanie specyfikacji zmian wprowadzanych w systemach informatycznych, kontrolowanie zasadności i wykonalności, prowadzenie ich rejestru

  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów z wykorzystaniem systemów transakcyjnych

  • Zgłaszanie nieprawidłowości w działaniu systemów transakcyjnych do dostawcy i współpraca w czasie rozwiązywania problemów

  • Wsparcie merytoryczne testów systemowych, integracyjnych, funkcjonalnych i wydajnościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, matematyka, finanse i bankowość

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarach eksploatacji systemów, parametryzacji systemów, analiz systemowych, analiz biznesowych, analiz biznesowo-systemowych, testów

  • Praktyczna znajomość produktów, procesów i systemów bankowych w tym obsługujących obszary CB (Core Banking),TR (Treasury), BO (BackOffice) np. def2000/*, def3000/*, Kondor+, ESDK

  • Doświadczenie w parametryzacji technicznej i biznesowej bankowych systemów centralnych

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi np.: JIRA, HPALM, SQL Management Studio, SQL Developer

  • Praktyczna znajomość języka SQL / PLSQL

  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów

  • Znajomość cyklu życia oprogramowania

  • Analityczne myślenie i samodzielność w realizowaniu zadań

  • Zdolności interpersonalne i umiejętność realizowania zadań w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Dogodna lokalizacja biura (ścisłe centrum)

  • Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

Przewiń do profilu firmy