Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1373 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Systemów Windykacyjnych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych.

    Jako pierwszy polski bank w historii otrzymaliśmy prestiżowy tytuł:
    „Najlepszy europejski bank detaliczny 2014” przyznawany przez „Retail Banker International”

    Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy w sektorze bankowym na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • administracja biznesowa systemów Contact Center (Predictive Dialer System, AVAYA i inne)
    • współpraca przy rozwoju i udoskonalaniu systemów  w ramach strategii monitoringu i windykacji
    • współpraca w zakresie przeprowadzania testów prawidłowości funkcjonowania wdrożonych do systemów procesów
    • przygotowywanie raportów z pracy Contact Center w zakresie danych transakcyjnych, serwisowych, sprzedażowych, ilościowych i jakościowych
    • analizy związane z bieżącą efektywnością, jakością oraz optymalizacją procesów i strategii windykacyjnej
    • poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększanie skuteczności działań windykacyjnych

    Wymagania:

    • doświadczenie w administracji biznesowej systemami Dialerowymi dostępnymi w Contact Center (AVAYA Proactive Contact Supervisor) (warunek konieczny)
    • bezproblemowa obsługa MS Office (w tym bardzo dobra znajomość MS Excel i Access) (warunek konieczny)
    • dobra znajomość języka zapytań SQL (warunek konieczny)
    • wiedza związana z ryzykiem kredytowym w bankowości mile widziana
    • zdolność szybkiego uczenia się obsługi nowych aplikacji
    • zorientowanie na cel i umiejętności wyszukiwania optymalnych rozwiązań
    • dobra organizacja pracy
    • umiejętność monitorowania prac i raportowania wyników
    • język angielski – poziom umożliwiający swobodną komunikację

    Wybranym osobom oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce
    • realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji oraz możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem ekspertów
    • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ALIOR BANK S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w ALIOR BANK S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    mojeszkolenia