Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. systemów wizyjnych

Security sp. z o.o. sp. k.O firmie

5 0006 500 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym regionie

  • Bezpośredni kontakt z klientem, doradztwo techniczne, przygotowanie ofert , prezentacja, zawieranie umów

  • Analiza nowości rynkowych w zakresie kamer, rejestratorów, transmisji video

  • Nadzór nad wykonaniem instalacji CCTV przez podwykonawców

  • Doraźne prace serwisowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektronika, telekomunikacja, informatyka )

  • Chęć poznania nowoczesnych rozwiązań technicznych w zakresie CCTV

  • Zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia

  • Doradztwo techniczne w kontaktach z kontrahentami

  • Kierowanie realizacją instalacji zabezpieczeń elektronicznych

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Możliwe formy zatrudnienia ( B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie )

  • Szkolenia w zakresie technik sprzedaży

  • Szkolenia w zakresie wiedzy branżowej

  • Realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon

  • Parking przy siedzibie firmy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

Security sp. z o.o. sp. k.

Firma Security Sp. z o.o. sp. k. istnieje na rynku Trójmiejskim od 1991 roku. Od początku istnienia jesteśmy ukierunkowani na realizację wysoko zaawansowanych technicznie systemów zabezpieczeń. Naszym priorytetem jest również świadczenie usług ochrony osób i mienia na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy

Niektóre Benefity dostępne tylko dla pracy w biurze głównym w Gdańsku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W temacie proszę podać numer referencyjny: SSW/2021

Zapraszamy na naszą stronę: www.security.gd.pl/praca/

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.