Oferta pracy

Specjalista ds. systemów wymiany informacji

Kompania Piwowarska

Szwajcarska 11

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwój systemów wspierających sprzedaż i procesy biznesowe,

  • wsparcie procesów związanych z gospodarką środkami trwałymi w systemie SAP,

  • analiza dużych zbiorów danych i tworzenie na ich podstawie raportów,

  • efektywna współpraca z pozostałymi działami wsparcia (IT, Finanse) w międzynarodowym środowisku pracy.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość narzędzi pakietu Office (zwłaszcza Excel, Access),

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • otwartość na wiedzę i chęć rozwoju,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie pracy w systemie SAP,

  • znajomość SQL i systemów baz danych,

  • doświadczenie pracy z systemami informatycznymi wspierającymi sprzedaż  (systemami CRM).

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w zróżnicowanym i doświadczonym zespole,

  • możliwość zdobycia doświadczeń w firmie działającej w strukturach międzynarodowych,

  • pakiet benefitów (m.in. opiekę  medyczną, system kafeteryjny, deputat  piwny).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska jest liderem polskiego rynku piwnego, z udziałem 36,4% (GUS, 2020) i częścią Asahi Europe & International. Posiada trzy browary o wieloletniej historii: Browar Dojlidy w Białymstoku (1768), Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895) i Tyskie Browary Książęce w Tychach (1629). W nich warzone są najchętniej wybierane przez Polaków piwa, m.in. Żubr, Tyskie, Lech i kolekcja specjalności Książęcego. W ofercie firmy znajdują się również cenione w Polsce piwa czeskie: Pilsner Urquell i Kozel.

Kompania Piwowarska realizuje strategię zrównoważonego rozwoju prowadząc działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego, promując odpowiedzialność i umiar w konsumpcji alkoholu, wspierając rozwój partnerów biznesowych i angażując się w wolontariat. Firma jest także sponsorem lokalnych drużyn sportowych.

Przewiń do profilu firmy