Oferta pracy

Specjalista ds. systemów zarządzania

„Energopomiar” Sp. z o.o.

Generała Józefa Sowińskiego 3

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i nadzorowanie zintegrowanego systemu zarządzania jakością, środowiskowego i BHP

  • Opracowywanie, uaktualnianie oraz zapewnianie integralności dokumentacji w zakresie zintegrowanego systemu zarządzania

  • Pełnienie funkcji kierownika ds. jakości w akredytowanym laboratorium chemicznym w zakresie spełniania wymagań PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02

  • Przygotowywanie danych wejściowych do przeglądów zintegrowanego systemu zarządzania na poziomie firmy oraz uczestniczenie w tych przeglądach

  • Koordynacja procesu audytów wewnętrznych w firmie

  • Organizacja, prowadzenie i dokumentowanie szkoleń wewnętrznych w zakresie zintegrowanego systemu zarządzania i akredytacji posiadanej przez laboratoria badawcze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane chemiczne

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Co najmniej dobra znajomość wymagań norm PN-EN ISO 9001:2015-10, PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02, PN-ISO 45001:2018-06

  • Znajomość dokumentów wprowadzanych przez PCA, dotyczących laboratoriów badawczych

  • Swobodne poruszanie się w obszarze MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych

  • Doświadczenie w przygotowywaniu firmy do audytów jednostki certyfikującej lub/i akredytującej

To oferujemy

  • Dołączenie do grona najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach

  • Ciekawe zadania

  • Rozwój w ścieżce eksperckiej bądź managerskiej

  • Swobodną i przyjazną atmosferę

  • Smaczną kawusię 😎

  • Fajną pracę 😉

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta MultiSport

  • 2 dodatkowe dni wolne (Wigilia i 14.08 - Dzień Energetyka)

Energopomiar jest jedyną w Polsce firmą świadczącą tak kompleksowe, eksperckie usługi inżynierskie dla energetyki. Od 1950 roku firma działa na rynku energetyki, a obecnie wykonujemy prace pomiarowe i doradcze także dla ciepłownictwa, energetyki przemysłowej, sektora komunalnego oraz wielu branż przemysłowych.

Wspieramy klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z ochroną środowiska, eksploatacją i diagnostyką urządzeń, gospodarką wodno-ściekową, jak i zarządzaniem inwestycjami.

Nasi pracownicy to inżynierowie i specjaliści o wysokich kompetencjach, gotowi zmierzyć się z najtrudniejszymi zagadnieniami. Jakość usług jest dla nas bardzo ważna. Nasze laboratoria są objęte akredytacją PCA.

Co podoba się pracownikom w Energopomiarze?

- Stabilność zatrudnienia i sytuacji ekonomicznej Spółki.

-Możliwość realizacji ciekawych zadań i projektów oraz dostępność szkoleń.

-Przyjazna atmosfera.

-Praca w firmie będącej uznaną na rynku marką.

Mamy wiedzę i doświadczenie, a także ogromny potencjał, aby sprostać wyzwaniom wynikającym z transformacji energetycznej. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy