Oferta pracy

Specjalista Helpdesk

Saint-GobainO firmie

  • Torowa 2/4, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Saint-Gobain

Torowa 2/4

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bieżącego wsparcia aplikacji biznesowych (diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów)

  • rozwój aplikacji biznesowych i uczestnictwo w procesie wdrażania zmian

  • zarządzanie uprawnieniami w aplikacjach oraz systemie ERP

  • współpraca z zespołem developerskim oraz użytkownikiem końcowym

  • tworzenie / aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • znajomość systemów klasy ERP (mile widziany Movex)

  • znajomość procesów biznesowych w przedsiębiorstwie: sprzedaż, gospodarka magazynowa, obieg dokumentów, finanse

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • wiedza z zakresu następujących technologii: VBA, VB. NET, MS SQL, DB2

  • znajomość JAVA EE (mile widziana znajomość biblioteki PrimeFaces)

  • znajomość narzędzi Bitbucket, Jira, Mantis

  • umiejętność współpracy w zespole oraz klientami

  • komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze zgłoszeń od klientów wewnętrznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • nagrody jubileuszowe

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy

TADMAR

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Tadmar to sieć hurtowni o zasięgu ogólnopolskim. Na rynku jesteśmy obecni od ponad 27 lat. Naszą strukturę tworzy dynamicznie rozwijająca się sieć hurtowni branży technik grzewczych, sanitarnych i instalacyjnych. Pośród hurtowni są duże placówki, posiadające ekspozycje prezentujące najnowsze trendy i rozwiązania w branży, oraz mniejsze, które prowadzą sprzedaż samoobsługową.

Dołącz do naszego zespołu!