Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Purinova Sp. z o.o.O firmie

  • Fordońska 74, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Purinova Sp. z o.o.

Fordońska 74

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad utrzymaniem i doskonaleniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania organizacji zgodnie z normami PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 14001:2015 oraz PN-EN ISO 45001:2018

  • Opracowywanie, aktualizacja, nadzór nad dokumentacją Zintegrowanego Systemu Zarządzania, realizacja szkoleń wewnętrznych

  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie

  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, realizacja harmonogramu audytów wewnętrznych oraz nadzór nad realizacją działań poaudytowych

  • Nadzorowanie i koordynowanie działań korygujących i zapobiegawczych

  • Udział we wdrażaniu narzędzi ciągłego doskonalenia oraz wykonywanie bieżących prac z tym związanych

  • Reprezentacja firmy podczas audytów Zintegrowanego Systemu Zarządzania prowadzonych przez jednostkę certyfikującą, klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne, chemiczne lub kierunkowe np. zarządzanie jakością)

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z Systemami Zarządzania (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)

  • Znajomość norm ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018 – minimum ISO 9001:2015 (mile widziane posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego)

  • Samodzielność, inicjatywa i energia w działaniu, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, orientacja na realizację celów

  • Zdolności analityczne i komunikacyjne, umiejętność przekazywania wiedzy i dobrej współpracy z innymi działami

  • Znajomość pakietu MS Office (w tym program Excel, Word, Power Point)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym (B2)

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Przewiń do profilu firmy