Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. systemów zarządzania jakością

EKPOLS Sp. z o.o.O firmie

  • Santok (pow. gorzowski)
    Santok (pow. gorzowski), lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją, udział w tworzeniu procedur i instrukcji w obszarze zarządzania jakością zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi
  • Identyfikowanie problemów jakościowych oraz koordynowanie działań zmierzających do ich rozwiązywania
  • Opiniowanie reklamacji jakościowych towaru
  • Instruktaż i doradztwo dla pracowników produkcyjnych
  • Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów jakościowych.
  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń jakościowych, budowanie świadomości „jakości” wśród pracowników.
  • Zdolność analizy i wyciągania wniosków.
  • Umiejętność współdziałania w zespole i koordynowania działań innych pracowników
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie zawodowe w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Świadczenia świąteczne.
  • W wyznaczonych godzinach – możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu dla pracowników.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji.

Ekpols Sp. z o.o. to nowoczesny zakład uboju i rozbioru indyka z ponad 20-letnią tradycją. Żywiec dostarczany do zakładu pochodzi z własnych ferm, co zapewnia firmie stabilną pozycję rynkową i pozwala oferować produkt wysokiej jakości potwierdzonej certyfikatami. Sieć dystrybucji obejmuje odbiorców krajowych i zagranicznych.

odwiedź naszą stronę internetową: www.ekpols.pl

Miejsce pracy: Płomykowo 28, 66-431 SANTOK

Specjalista ds. systemów zarządzania jakością, Santok (pow. gorzowski)