Oferta pracy

Specjalista ds. Systemów Zarządzania

BURY Sp. z o.o.

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w przygotowaniu, przeprowadzaniu oraz nadzór nad definicją działań po audytach zewnętrznych i wewnętrznych Systemów Zarządzania oraz innych audytach klientów jak i audytach procesu,

  • Monitorowanie działań poauditowych oraz weryfikacja ich skuteczności;

  • Opracowywanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji systemowej;

  • Współpraca z innymi lokalizacjami firmy BURY w ramach SZ (Niemcy, Meksyk, Chiny)

  • Przygotowywanie danych wejściowych do przeglądu zarządzania SZJ, SZŚ i SZ BHP; SZE,

  • Realizacja zadań w ramach Działu Systemów Zarządzania,

  • Przygotowywanie wizyt i audytów klienta, uzgadnianie terminów wizyt w porozumieniu właścicielami procesów i udział w audytach klientów,

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych IATF 16 949, VDA 6.3.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (elektronika, elektrotechnika, inżynieria produkcji, zarządzanie jakością),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,

  • Bardzo dobra wiedza z zakresu Systemu Zarządzania Jakością wg. IATF 16949,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,

  • Kwalifikacje auditora wewnętrznego IATF 16 949, VDA 6.3.

  • Znajomość narzędzi jakościowych przemysłu samochodowego Core Tools, metod rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole

  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

  • Ubezpieczenia grupowe

  • Imprezy integracyjne

  • Brak dress code

  • Miejsce parkingowe dla pracowników

  • Inicjatywy charytatywne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • kino

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 22.01.2022 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!