Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Systemów Zarządzania

BURY Sp. z o.o.O firmie

  • Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w przygotowaniu, przeprowadzaniu oraz nadzór nad definicją działań po audytach zewnętrznych i wewnętrznych Systemów Zarządzania oraz innych audytach klientów jak i audytach procesu,
  • Monitorowanie działań poauditowych oraz weryfikacja ich skuteczności;
  • Opracowywanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji systemowej;
  • Współpraca z innymi lokalizacjami firmy BURY w ramach SZ (Niemcy, Meksyk, Chiny)
  • Przygotowywanie danych wejściowych do przeglądu zarządzania SZJ, SZŚ i SZ BHP; SZE,
  • Realizacja zadań w ramach Działu Systemów Zarządzania,
  • Przygotowywanie wizyt i audytów klienta, uzgadnianie terminów wizyt w porozumieniu właścicielami procesów i udział w audytach klientów,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych IATF 16 949, VDA 6.3

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (elektronika, elektrotechnika, inżynieria produkcji, zarządzanie jakością),
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu Systemu Zarządzania Jakością wg. IATF 16949,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,
  • Znajomość narzędzi jakościowych przemysłu samochodowego Core Tools, metod rozwiązywania problemów,
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie kwalifikacji auditora wewnętrznego IATF 16 949, VDA 6.3.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Imprezy integracyjne
  • Brak dress code
  • Miejsce parkingowe dla pracowników
  • Inicjatywy charytatywne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 12.09.2022.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Specjalista ds. Systemów Zarządzania, Mielec