Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. systemu ERP

Paged Pisz Sp. z o.o.

  • Kwiatowa 1, Pisz
    Pisz, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kwiatowa 1

Pisz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Impuls EVO

  • ERP

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych z systemu ERP

  • Wsparcie użytkowników systemu ERP w codziennej pracy

  • Sporządzanie dokumentacji na bazie danych z systemu ERP

  • Przygotowanie prostych raportów w oparciu o potrzeby użytkowników

  • Obsługa kiosków MES

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne

  • Znajomość systemu Impuls EVO

  • Znajomość zagadnień związanych z systemami ERP

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra organizacji pracy, samodzielność, dokładność

  • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną, szeroki pakiet socjalny

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Grupa Paged - holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, lider w branży sklejkowej. Jesteśmy stabilnie finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą ponad 1800 pracowników.

Przewiń do profilu firmy