Oferta pracy

Specjalista ds. Systemu Jakości

Fresenius Nephrocare Polska Sp.z o.o.O firmie

  • Krzywa 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fresenius Nephrocare Polska Sp.z o.o.

Krzywa 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie działań Dyrektora ds. Jakości (m.in. uzgadnianie i bieżące pilnowanie harmonogramów audytów)

  • prowadzenie audytów w Ośrodkach Medycznych

  • szkolenie personelu Ośrodków Medycznych w zakresie Systemu Zarządzania Jakością

  • tłumaczenie i adaptacja do lokalnych warunków procedur korporacyjnych

  • współpraca z działem Medycznym, Technicznym i Finansowym w utrzymywaniu w Ośrodkach Medycznych przyjętych standardów, wizyty szkoleniowe

  • nadzorowanie usuwania niezgodności po audytach

  • realizowanie wybranych zadań służby BHP (po przeszkoleniu) – wypadki przy pracy, ocena ryzyka na stanowisku, substancje niebezpieczne, tworzenie instrukcji BHP

  • wspieranie kontroli aspektów środowiskowych funkcjonowania organizacji

  • prowadzenie informatycznego systemu nadzoru nad dokumentacją

  • prowadzenie projektów mających na celu podnoszenie jakości i optymalizacji organizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (najchętniej nauki przyrodnicze)

  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

  • doskonała znajomość pakietu Office (w szczególności Word, Excel – funkcje zaawansowane)

  • umiejętności organizacji pracy, samodzielności

  • zdolności analitycznych i umiejętności formułowania wniosków i zaleceń na podstawie wyników audytów

  • odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu, sumienności

  • dobrych umiejętności komunikacyjnych i łatwego nawiązywania kontaktów

  • gotowość do częstego podróżowania

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • współpracę z zespołem profesjonalistów branży usług medycznych

  • przyjazną kulturę firmy, różnorodny i otwarty zespół

  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii medycznych

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • system bonusowy

  • system szkoleń (blended learning)

  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z: ubezpieczenia grupowego, platformy benefitowej oraz opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

zdalny

2

spotkanie

• mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów

• pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie

• mamy najwyższe standardy pracy, by chronić bezpieczeństwo

• mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić

Przewiń do profilu firmy