Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. systemu MLS

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie NieruchomościamiO firmie

4 6005 300 brutto / mies.
  • Nowogrodzka 19/3
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Nowogrodzka 19/3

Warszawa

Jesteśmy sprawdzoną na rynku, od ponad 25 lat, otwartą grupą ludzi, którzy dzięki swojej wiedzy, chęci dzielenia się doświadczeniem pomagają pośrednikom odnieść sukces w nieruchomościach.

Dołącz do zespołu WSPON – Organizatora największej sieci współpracy pomiędzy pośrednikami mls.org.pl, opartą na wymianie ofert na wyłączność i off-market.

Aplikuj na stanowisko: Specjalista ds. systemu MLS.

Twoje zadania:

  • nadzór nad funkcjonowaniem i rozwojem MLS
  • wsparcie użytkowników systemu MLS
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemu MLS
  • współpraca z lokalnymi koordynatorami MLS w całej Polsce
  • aktywna współpraca z agencją marketingową w zakresie promocji MLS
  • tworzenie analiz, raportów i zestawień danych
  • wsparcie w organizacji branżowych eventów (targi, warsztaty, szkolenia)

Nie wymagamy znajomości branży nieruchomości i MLS -> wszystkiego Cię nauczymy!

Czego oczekujemy?

  • kreatywności i energii do podejmowania nowych wyzwań
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • otwartości
  • systematyczności

Co zapewniamy?

  • umowę o pracę w biurze w centrum Warszawy
  • pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
  • system premiowy

Ogłoszenie archiwalne