Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. systemu SAP / ERP Specialist

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

8 00010 000 brutto / mies.
  • Modłowa 5, Bolesławiec
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Modłowa 5

Bolesławiec

Twój zakres obowiązków

Kluczowe zakresy odpowiedzialności i zadania

1. Wsparcie drugiego stopnia dla kilku modułów SAP, takich jak SD, MM, EWM, LE, PP, FICO lub rozwiązań chmurowych, takich jak Cloud for Customer (CFS) lub Field Service Management (FSM) w codziennych działaniach poprzez:

• realizację II poziomu wsparcia systemowego dla KU (rozwiązywanie zgłaszanych problemów i incydentów),

• przestrzeganie określonych czasów rozwiązania incydentów w oparciu o SLA (Service Level Agreement),

• sprawdzanie kompletności potrzebnych informacji w zgłoszonych incydentach oraz decydowanie o jego priorytecie,

• szkolenie i wsparcie EU/KU w zakresie SAP (lokalnie),

• przekazywanie nierozwiązanych incydentów do III poziomu wsparcia,

• tworzenie i aktualizacja dokumentacji rozwiązywanych problemów zgłoszonych do II poziomu wsparcia,

• inicjowanie i wdrażanie zmian w systemie zgodnie z ustalonymi procesami,

• wprowadzanie danych na podstawie zgłoszonych plików (LSMW, MASS),

• monitorowanie przestrzegania wytycznych przez użytkowników i wskazywanie nieprawidłowości,

• monitorowanie prawidłowych przebiegów procesów w SAP,

• tworzenie raportów danych

• koordynacji działań pomiędzy pracownikami ISSC.

2. Wsparcie użytkowników innych aplikacji biznesowych w codziennych działaniach poprzez:

• przekazywanie incydentów do osób odpowiedzialnych za daną aplikację,

• sprawdzanie kompletności informacji zawartych w zgłoszeniu.

3. Udział w realizacji działań informatycznych Grupy poprzez:

• uczestniczenie w spotkaniach tematycznych i szkoleniowych IT,

• dystrybucję dokumentów opracowanych w grupie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe IT lub podobne

  • Wymagane 2 lata lub więcej doświadczenia we wsparciu SAP lub jako keyuser w co najmniej jednym module SAP

  • Preferowana wiedza specjalistyczna w modułach SAP SD lub LE, WM, EWM, MM

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Duch zespołowy i profesjonalne umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Satysfakcjonującą i ciekawą pracę w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowe technologie;

  • Możliwość ciągłego rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Szeroki wybór szkoleń i zajęć na rzecz rozwoju umiejętności i kwalifikacji;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia dopasowane do doświadczenia i umiejętności;

  • Przyjazna atmosfera pozwalająca na samorealizację.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program rozwoju kompetencji zawodowych

Nasze Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych poszukuje specjalisty SAP z praktycznym doświadczeniem w wsparciu klientów. Jeśli czujesz się komfortowo w dynamicznym, międzynarodowym i opartym na współpracy miejscu pracy, Zehnder zapewnia środowisko, w którym każdego dnia będziesz stawiać czoła wyzwaniom i inspirować.

Przewiń do profilu firmy