Oferta pracy

Specjalista ds. Systemu SAP moduły FI, AA, RE, CO

PGE Systemy S.A.

Sienna 39

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów oraz zgłoszeń serwisowych dla powierzonych systemów analitycznych wspierających zarządzanie w GK PGE w obszarze systemu SAP

  • Administracja systemu w ramach przyjętych modeli eksploatacji i rozwoju

  • Realizacja oraz testy zmian w systemie

  • Weryfikacja możliwości technicznych dotyczących możliwości implementacji nowych rozwiązań zgodnie ze zgłaszanymi potrzebami

  • Współpraca z innymi administratorami i użytkownikami systemu

  • Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań

  • Udział w pracach wdrożeniowych w ramach prowadzonych projektów GK PGE

  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie realizowanych prac oraz nadzór na pracami konsultantów

  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie powierzonych systemów

  • Optymalizacja wykorzystywanych systemów IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne o profilu informatyka, telekomunikacja, bezpieczeństwo)

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość jednego ze środowiska SAP: FI, AA, RE, CO – w stopniu pozwalającym na konfigurację systemu i rozwiązywanie problemów użytkowników

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Wysoka efektywność w realizacji powierzonych zadań

  • Zaangażowanie, samodzielność

  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w codzienną pracę

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość innych modułów SAP

  • Programowanie ABAP

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • System premiowy

  • Liczne świadczenia z ZFŚS

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Pracę w zróżnicowanych zespołach, otwartych i nastawionych na rozwój

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Dodatkowy dzień wolny 14 sierpnia z okazji Dnia Energetyka

PGE Systemy S.A. jest spółką technologiczną, buduje, rozwija i utrzymuje nowoczesne systemy teleinformatyczne dla całej Grupy Kapitałowej PGE. Spółka aktualnie realizuje kilka dużych projektów rozwojowych, w tym budowę sieci łączności LTE450, i kilkaset innych inicjatyw. Obsługujemy około dwadzieścia tysięcy komputerów i ponad pół tysiąca maszyn wirtualnych.

PGE Systemy, podobnie jak każdą firmę, tworzą ludzie. To największy i najważniejszy kapitał.

PGE Polska Grupa Energetyczna SA

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.

Przewiń do profilu firmy