Specjalista ds. systemu SAP

Mokate Sp. z o.o.

  • Katowicka 265A, Ustroń
    Ustroń, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Katowicka 265A

Ustroń

Twój zakres obowiązków

  • Wspomaganie pracy użytkowników oraz prowadzenie projektów informatycznych ze szczególnym uwzględnieniem systemu SAP  w zakresie modułów CO/FI,

  • bieżące administrowanie modułami CO/FI oraz danymi podstawowymi w SAP,

  • pomoc dla końcowych użytkowników aplikacji SAP,

  • prowadzenie projektów IT w zakresie aplikacji SAP lub innych programów klasy ERP,

  • tworzenie narzędzi i rozwój obecnie funkcjonujących aplikacji,

  • koncepcyjne wspieranie Działów Kontrolingu i Finansów  w w/w zakresie,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie wdrożeń nowych funkcjonalności w  systemie SAP,

  • znajomość modułów CO/FI w SAP,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • znajomość języka angielskiego,

  • inne doświadczenie w zarzadzaniu aplikacjami klasy ERP,

  • znajomość programowania ABAP dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • Na rozpoczęcie każdego dnia dobra kawa :)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznej branży FMCG.

  • Współtworzenie nowego, rozszerzonego portfolio.

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach.

  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na konkurencyjnych warunkach.

  • Rynkowy pakiet wynagrodzenia.

  • Możliwość rozwoju poprzez rekrutacje wewnętrzne.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Grupa MOKATE jest jednym z wiodących producentów w polskim przemyśle spożywczym i uznanym eksporterem produktów spożywczych; głównie wysokiej jakości kawy (kawa palona i mielona, ​​kawa ziarnista, kawa rozpuszczalna, miksy kawowe), napoi czekoladowych, ciast, herbat. Jesteśmy również silnym graczem na rynku B2B jako dostawca półproduktów. MOKATE powstało na początku lat 90. jako firma rodzinna, obecnie składa się z dziewięciu niezależnych podmiotów, pod nazwą Grupa MOKATE. Firmy zatrudniają ponad 1700 osób i dostarczają produkty do ponad 70 krajów. Dziś jesteśmy obecni na każdym ważnym rynku i segmencie rynku, a nasza lista klientów na całym świecie stale się powiększa.

Przewiń do profilu firmy