Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością

Impact Clean Power Technology S.A.

aleje Jerozolimskie 424A

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, weryfikacja, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością (IATF 16949),

  • nadzór nad wewnętrznym systemem zarządzania dokumentacją (PDM, Intranet),

  • przeprowadzanie i raportowanie audytów wewnętrznych,

  • ocena skuteczności wdrażanych działań korygujących,

  • nadzór nad niezgodnościami po audytach pierwszej, drugiej i trzeciej strony,

  • doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością wg IATF 16949 (m.in. proponowanie zmian),

  • wsparcie merytoryczne właścicieli procesów w zakresie wymagań SZJ,

  • analiza wymagań klientów,

  • promowanie w firmie podejścia procesowego oraz projakościowego,

  • przygotowywanie raportów i prezentacji (m.in. do przeglądu zarządzania).

Nasze wymagania

  • znajomość wymagań IATF 16949,

  • uprawnienia audytora wewnętrznego wg IATF 16949,

  • 5 lat doświadczenia zawodowego w podobnej roli (mile widziane w obszarze systemu zarządzania jakością),

  • umiejętność planowania, przeprowadzania i raportowania audytów,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1).

Mile widziane

  • wiedza odnośnie innych systemów zarządzania.

To oferujemy

  • pracę w wiodącej firmie na rynku elektromobilności,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • dofinansowanie wypoczynku,

  • dofinansowanie kolonii i obozów dla dzieci, żłobków i przedszkoli,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • dofinansowanie ważnych momentów w życiu m.in narodziny dziecka,

  • swobodna atmosfera pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • ZFŚS

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • grupy sportowe-piłka nożna, kolarstwo, wioślarstwo, bieganie

  • becikowe

Jesteśmy liderem w obszarze elektromobilności w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w produkcji systemów bateryjnych dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zintegrowanych systemów zasilania opartych na chemicznych źródłach prądu. Produkujemy również elektroniczne układy sterowania pakietami bateryjnymi i ich systemami zarządzania termicznego.

Przewiń do profilu firmy