Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością / Quality Manager

Biovico Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Hutnicza 15B

Chylonia

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zapisami Systemu Zarządzania Jakością;

  • Koordynacja i realizacja planów audytów wewnętrznych, analiza problemów jakościowych;

  • Uczestnictwo w przygotowaniu, przeprowadzaniu oraz nadzór nad działaniami po audytach zewnętrznych i wewnętrznych SZJ;

  • Opracowywanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji systemowej z zgodnie z normą ISO 13485;

  • Zarządzanie zmianami w dokumentach SZJ oraz dostosowywanie procedur do wymogów prawa;

  • Realizacja zadań w ramach Działu Systemów Zarządzania;

  • Wsparcie poszczególnych działów Firmy w zakresie tworzenia i aktualizowania dokumentacji systemowej obowiązującej w danej komórce organizacyjnej;

  • Wsparcie w kwestiach jakościowych w trakcie wdrażania nowych projektów/ produktów;

  • Inicjowanie usprawnień procesu i systemu, udział w rozwiązywani problemów dotyczących SZJ;

  • Ustalanie KPI i wspieranie pracowników w ich osiąganiu;

  • Dbanie o sprawny przepływ informacji, organizowanie szkoleń wewnętrznych związanych z SZJ;

  • Wsparcie przy przygotowaniu firmy do audytów i certyfikacji – zgodnie z wdrożonymi standardami;

  • Kontakt z jednostką notyfikującą i instytucjami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych certyfikacji;

  • Praca z dokumentacją w języku polskim i angielskim;

  • Ocena skuteczności wdrożonych działań korygujących.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze jakości;

  • Zorientowanie na jakość;

  • Zaangażowanie;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność pracy z normami ISO;

  • Znajomość zasad i doświadczenie w tworzeniu dokumentacji systemowej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży medycznej;

  • Znajomość wymagań normy ISO 13485 (mile widziane).

To oferujemy

  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska

  • System szkoleń

  • Rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Uczestnictwo w ambitnych projektach

  • Otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów

Biovico Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, specjalizująca się w dziedzinie biotechnologii medycznej. Swoją działalność opieramy na wdrażaniu własnych, innowacyjnych produktów, dostarczając kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb pacjentów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy