Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością

MolexO firmie

  • Sulęcin
    Sulęcin, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

•Nadzór nad system zarządzania jakością, w tym:

•nadzór nad dokumentacją systemu,

•prowadzenie audytów wewnętrznych

•współpraca z jednostkami zewnętrznymi

•Kompletowanie dokumentacji PPAP:

•kontakt z globalnymi koordynatorami PPAP

•weryfikowanie zmian (PCN)

•współpraca z inżynierem odpowiedzialnym za proces/produkt

•pobieranie raportów MSA i walidacyjnych

•generowanie wewnętrznego zapotrzebowania na próbki

•zlecenie wykonania raportu pomiarowego

•przygotowanie listy materiałowej i listy dostawców

•współpraca z SQA

•przygotowanie PSW

•archiwizacja dokumentacji i próbek

Nasze wymagania

•Minimum wykształcenie średnie techniczne,

•Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

•Znajomość wymagań normy IATF 16949 • znajomość wymagań podręcznika PPAP (i normy VDA 2)

•Umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu,

•Znajomość pakietu Microsoft office,

•Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane:

•Atutem będzie znajomość poniższych standardów:

•ISO 14001

•ISO 50001

•ISO 13485

•ISO 27001

•ISO 45001

•oraz norm VDA

To oferujemy

•Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji,

•Współpraca ze specjalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

•Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy

•Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

•Dofinansowanie do posiłków, vouchery świąteczne Pakiet medyczny (Medicover)

Do naszego zakładu w Sulęcinie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Systemu Zarządzania Jakością

Aktualne oferty pracodawcy
33508

Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością, Sulęcin