Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds.Systemu Zarządzania Jakością

Molex

  • Sulęcin

    Sulęcin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad system zarządzania jakością, w tym:

  • nadzór nad dokumentacją systemu,

  • prowadzenie audytów wewnętrznych

  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi

  • Kompletowanie dokumentacji PPAP:

  • kontakt z globalnymi koordynatorami PPAP

  • weryfikowanie zmian (PCN)

  • współpraca z inżynierem odpowiedzialnym za proces/produkt

  • pobieranie raportów MSA i walidacyjnych

  • generowanie wewnętrznego zapotrzebowania na próbki

  • zlecenie wykonania raportu pomiarowego

  • przygotowanie listy materiałowej i listy dostawców

  • współpraca z SQA

  • przygotowanie PSW

  • archiwizacja dokumentacji i próbek

Nasze wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie techniczne,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość wymagań normy IATF 16949

  • Znajomość wymagań podręcznika PPAP (i normy VDA 2)

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu,

  • Znajomość pakietu Microsoft office,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji,

  • Współpraca ze specjalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

  • Dofinansowanie do posiłków, vouchery świąteczne Pakiet medyczny (Medicover)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do posiłków na stołówce

Molex

Do naszego zakładu w Sulęcinie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Systemu Zarządzania Jakością

Przewiń do profilu firmy