Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. szkoleń i marketingu

PV System Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń on-line

  • Tworzenie i współtworzenie strategii marketingowych

  • Planowanie i koordynacja akcji marketingowych i promocyjnych

  • Wsparcie w prowadzeniu programów lojalnościowych

  • Przygotowanie działań mających na celu wprowadzenie nowych produktów na rynek

  • Obsługa i rozwój strony internetowej

  • Organizacja udziału firmy w targach i innych imprezach wystawienniczych

  • Tworzenie i nadzór nad platforma e-lerningową – szkolenia online

  • Aktualizacja oferty hurtowni w sklepie on-line B2B

  • Przygotowywanie innych działań wspierających sprzedaż

  • Opieka nad stałym klientem i zapewnianie kontaktu z działem technicznym

  • Wsparcie firm instalatorskich przy wejściu na rynek

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w organizacji szkoleń

  • Wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu

  • Idealnie, jeśli pochodzisz z branży elektrycznej, ale niekoniecznie

  • Zdolności organizacyjne

  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu

  • Doskonała organizacja pracy

  • Kreatywność

  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • Oczywiście bardzo dobre wynagrodzenie

  • Wszelkie narzędzia do pracy takie jak telefon, komputer

  • Możliwości awansu w strukturze

  • Ubezpieczenia grupowe, wiele spotkań integracyjnych i bony świąteczne

  • szkolenie w pierwszym miesiącu obejmujące specyfikę branży

  • Luźna atmosfera w biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

PV System Sp. z o.o.

Każdy słyszał o temacie fotowoltaiki – rynek takich firm jest ogromny. Na tym rynku ważne są dwie rzeczy: to, od kogo klient kupi system i to JAK ZOSTANIE ZAMONTOWANY. Drugi punkt sprowadza się do elementów montażowych dla paneli i akcesoriów do montażu. To właśnie w naszej firmie PV SYSTEM wspieramy firmy sprzedające, montujące instalacje fotowoltaiczne zapewniając wszelkie części, narzędzia oraz szkolenia w zakresie montażu. Dzięki nam instalacja takiego systemu przebiega płynnie i bezproblemowo.

Przewiń do profilu firmy

JESTEŚMY LIDERAMI W FOTOWOLTAICE

Ten rynek jest cały czas na etapie bardzo silnego wzrostu. Dlatego klientów będzie wyłącznie przybywać, a w związku z tym potrzebujemy osoby do wsparcia nas na stanowisku Specjalista ds. szkoleń i marketingu. Naszym specjalistą, który wspiera wszystkie małe i duże firmy w rozwoju możesz być właśnie TY!

Jeśli to wszystko zainteresowało Cię na tyle, że już szukasz przycisku aplikuj – to czytaj dalej, bo naprawdę warto!

Jeśli jesteś gotowa/gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami cały rynek to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))