Oferta pracy

Specjalista ds. Szkoleń i Optymalizacji

Mabuchi Motor PolandO firmie

  • Adolfa Mitery 14, Bochnia
    Bochnia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mabuchi Motor Poland

Adolfa Mitery 14

Bochnia

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy wdrożeniu oraz ciągłe doskonalenie systemu zarządzania danymi procesowymi – SMF

  • Wprowadzenie i aktualizacja dokumentacji procesu produkcyjnego z uwzględnieniem standardów i procedur wewnętrznych

  • Wsparcie Produkcji i UR w obszarze dokumentacji technicznej

  • Identyfikowanie i analiza problemów oraz potrzeb jakościowych/ szkoleniowych w procesie produkcyjnym

  • Przygotowanie i realizacja planu treningowego – organizacja szkoleń indywidualnych i grupowych

  • Aktualizacja matryc działu Inżynierii Produkcji

  • Implementacja metodologii Kaizen jako narzędzia ciągłego doskonalenia

  • Analiza danych, planowanie oraz wdrażanie akcji korygujących w obszarze szkoleń oraz dokumentacji procesowej

Nasze wymagania

  • Wiedza na temat procesu i organizacji automatycznych linii montażowych

  • Znajomość standardów 5S i metodologii Kaizen

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie oraz znajomość technik prezentacji

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy