Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Szkoleń i Profesjonalizacji

NARODOWE CENTRUM KULTURYO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

NARODOWE CENTRUM KULTURY

Płocka 13

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i realizacja programu szkoleniowego dla pracowników sektora kultury w ramach projektu Konwersja Cyfrowa Domów Kultury realizowanego przez NCK w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”; w tym:
  • prace nad opisem przedmiotu zamówienia,
  • udział w procesie wyłonienia wykonawcy,
  • współpraca w wyborze tutorów cyfrowych,
  • nadzór nad realizacją działań szkoleniowych i stały kontakt z uczestnikami,
  • podnoszenie kompetencji osób zajmujących się działalnością kulturalną;
  • przygotowywanie prezentacji, statystyk i raportów na potrzeby prowadzonych projektów i w zakresie prowadzonych działań;
  • kontrola efektywności prowadzonych działań i projektów oraz zapewnienie wysokiej jakości wdrażanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe, preferowany kierunek humanistyczny lub z zakresu nauk społecznych,
  • min 2 lata doświadczenia w organizacji szkoleń dla klienta zewnętrznego lub/i doświadczenie trenerskie,
  • znajomość rynku szkoleniowego i jego specyfiki,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, sprawne poruszanie się w systemach wspierających pracę np. Office 365, platformy online,
  • wysokie kompetencje organizacyjno – logistyczne oraz interpersonalne,
  • otwartość na nowe metody działania, elastyczność i innowacyjność oraz nastawienie na ciągłe doskonalenie.

Mile widziane

  • doświadczenie w instytucji kultury;
  • doświadczenie w pracy projektowej finansowanej ze środków europejskich.

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony do 31 grudnia 2022 r.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • premie uznaniowe
  • nagroda roczna
  • pakiet sportowy na preferencyjnych warunkach
  • pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach

Narodowe Centrum Kultury jest jedną z największych instytucji kultury w Polsce, o bardzo szerokim spektrum działania. Organizujemy krajowe i międzynarodowe festiwale (np. Eufonie, Wschód Kultury), koncerty, konferencje, szkolenia, webinaria. Prowadzimy działalność edukacyjną, badawczą, wystawienniczą, m. in. zarządzamy galerią Kordegarda. Za pośrednictwem programów dotacyjnych i stypendialnych wspieramy instytucje, organizacje i ludzi kultury. Wydajemy książki, gry i płyty. Produkujemy filmy (w tym pionierskie projekty VR). Realizujemy murale i podcasty poświęcone kulturze.

Więcej o nas na:

  • Stronie głównej (www.nck.pl)
  • Linkedin (Narodowe Centrum Kultury)
  • Facebook (@NarodoweCentrumKultury)
  • Instagram (@nckultury)
  • Youtube (NCKultury)

Aktualne oferty pracodawcy
11/DPD/2021

Specjalista ds. Szkoleń i Profesjonalizacji, Płocka 13, Warszawa