Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju (HR)

  • Lubań, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie, dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od 15 lat produkty dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lubań

    Zakres obowiązków:

    • Stworzenie systemu szkoleń i rozwoju pracowników
    • Rozpoznawanie i identyfikowanie potrzeb rozwojowych i szkoleniowych we współpracy z kierownikami
    • Opracowywanie i wdrażanie projektów oraz programów rozwojowych podnoszących kwalifikacje i zaangażowanie pracowników
    • Przygotowanie i zarządzanie planami i dokumentacją szkoleniową
    • Sporządzanie raportów i posumowań wskaźników (KPI) z przeprowadzonych procesów HR-owych
    • Planowanie, kontrolowanie i postępy realizacji prowadzonych aktywności rozwojowych
    • Stałe monitorowanie jakości prowadzonych działań rozwojowych
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie planowania, realizacji, monitoring oraz ewaluacji projektów i programów rozwojowych
    • Wdrożenie systemu ocen pracowników
    • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wykształcenia wyższego kierunkowego w obszarze HR
    • Duża otwartość, komunikatywność, asertywność
    • Zdolności organizacyjne, koordynacyjne, negocjacyjne oraz interpersonalne
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu średnio – zaawansowanym
    • Umiejętności obsługi komputera
    • Dobrej organizacji pracy własnej, dokładności, sumienności

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Premie do wynagrodzenia
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny)
    za pomocą przycisku:
    lub na adres:
    Dr. Schumacher Sp. z o.o.
    ul. Jeleniogórska 12
    59-800 Lubań
    bottom