Oferta pracy

Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju

Klient Pracuj.pl

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne planowanie i prowadzenie projektów szkoleniowych i rozwojowych w zakresie szkoleń technicznych,

  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych, tworzenie planów rozwoju i realizacja działań szkoleniowych włącznie z zarządzaniem budżetem i logistyką szkoleń,

  • Współpraca z menadżerami w zakresie tworzenia rozwiązań szkoleniowych i stosowania najlepszych praktyk,

  • Badanie efektywności działań szkoleniowo – rozwojowych,

  • Udział w innych projektach realizowanych przez zespół HR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w obszarze rozwoju i szkoleń oraz w samodzielnym prowadzeniu projektów szkoleniowo-rozwojowych,

  • Umiejętność budowania relacji oraz pracy w zespole,

  • Umiejętności analityczne, nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i terminowość,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazy kategorii B.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV.