Oferta pracy

Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników

AGATA Spółka Akcyjna

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń dot. standardów obsługi Klienta oraz technik sprzedaży dla nowych i obecnych pracowników;

  • Analiza potrzeb szkoleniowych pracowników;

  • Prowadzenie sesji coachingowych, rozwijających indywidualne kompetencje i umiejętności;

  • Monitorowanie i weryfikacja jakości przeprowadzonego wdrożenia nowego pracownika;

  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych;

  • Inne projekty szkoleniowe i rozwojowe;

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz Dyrekcją Salonów.

Nasze wymagania

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych - praca od poniedziałku do piątku w delegacji na terenie Polski);

  • Doświadczenie trenerskie;

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Dynamika w działaniu, kreatywność oraz inicjatywa;

  • Umiejętność planowania i prowadzania programów szkoleniowych;

  • Umiejętność projektowania ćwiczeń szkoleniowych;

  • Umiejętność prowadzenia samochodu/prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju

  • system wdrożenia pracownika

  • pakiet sportowy Medicover Sport

  • wczasy pod gruszą

  • bonus Bożonarodzeniowy

  • zniżki pracownicze

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.