Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. szkoleń i rozwoju

EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Jana Pawła II 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja i nadzór nad procesami rekrutacyjnymi

  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • Prowadzenie projektów HR takich jak: rozmowy rozwojowe, program wellbeingowy, badania satysfakcji i zaangażowania pracowników

  • Koordynowanie i organizowanie szkoleń, warsztatów i innych form rozwojowych dla pracowników

  • Organizacja integracji, teambuildingów i spotkań merytorycznych dla pracowników oraz poszczególnych grup zawodowych

  • Koordynacja komunikacji wewnętrznej we współpracy z Działem Marketingu

  • Tworzenie prezentacji, raportów oraz zestawień na potrzeby działu HR oraz całej firmy

  • Koordynacja benefitów dla pracowników (platforma kafeteryjna, dzień dziecka, święta, dzień kobiet)

  • Udział w innych projektach realizowanych przez dział HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość rynku szkoleniowego, trendów w rozwoju pracowników

  • Min. 2letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku „miękkiego” HR

  • Lekkie pióro, łatwość w pisaniu przyjaznych komunikatów

  • Doświadczenie w organizacji szkoleń, warsztatów oraz integracji

  • Duża kreatywność i innowacyjność

  • Wysoka orientacja na klienta i wynik

  • Język angielski na poziomie min. B2

  • Pozytywne nastawienie 😊

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • dostęp do platformy grywalizacyjnej z atrakcyjną kafeterią

Na tym stanowisku będziesz członkiem naszego zespołu HR, który obecnie liczy 5 osób. Będziesz prowadzić procesy rekrutacyjne, wspierać działania w obszarach employer branding, szkolenia i rozwój, aktywnie uczestniczyć w projektach realizowanych przez dział HR, m.in. prowadzić projekt rozmów rozwojowych.

Aktywnie doradzamy naszemu biznesowi, współrealizujemy strategię firmy poprzez działania HRowe, dbamy o pozytywne doświadczenia naszych pracowników i kandydatów. Jeśli takie podejście jest Ci bliskie – dołącz do nas! 😊

Przewiń do profilu firmy