Oferta pracy

Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju

Budimex SA

  • Siedmiogrodzka 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Budimex SA

Siedmiogrodzka 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne kreowanie, opracowywanie i prowadzenie projektów szkoleniowych i rozwojowych w zakresie szkoleń technicznych, specjalistycznych, menedżerskich i miękkich,

  • Identyfikacja i koordynacja potrzeb szkoleniowych, tworzenie planów rozwoju i realizacja działań szkoleniowych w powierzonym obszarze (włączając logistykę),

  • Realizacja projektów szkoleniowo - rozwojowych w formie zdalnej lub/i stacjonarnej,

  • Współpraca z menadżerami na wszystkich poziomach zarządzania w organizacji w zakresie tworzenia rozwiązań szkoleniowych i stosowania najlepszych praktyk ,

  • Udział w innych projektach realizowanych przez zespół HR (m.in.: ścieki karier, badanie zaangażowania),

  • Ewaluacja prowadzonych działań szkoleniowo – rozwojowych,

  • Zarządzanie budżetem i realizacja celów rozwojowo-szkoleniowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w obszarze rozwoju i szkoleń, w tym 3 lata samodzielnego prowadzenia projektów szkoleniowo-rozwojowych,

  • Wykształcenia wyższego,

  • Udokumentowanego doświadczenia zawodowego,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności budowania relacji biznesowych,

  • Umiejętności pracy w zespole i proaktywność w działaniu,

  • Umiejętności analitycznego myślenia i generowania nowych niestandardowych rozwiązań,

  • Dobrej (umożliwiającej swobodną komunikację) znajomości języka angielskiego,

  • Prawo jazy kategorii B.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dzień wolny w urodziny/imieniny

  • system premiowy

  • wymiany międzynarodowe

  • szkolenia dla pracowników

  • kursy językowe

  • wolontariat pracowniczy

Budimex SA

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy