Oferta pracy

Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki szkoleniowej i rozwojowej w oparciu o badanie i analizę potrzeb,

  • Udział w przygotowywaniu planu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz ich realizację,

  • Inicjowanie i wdrożenie merytorycznych działań rozwojowych na potrzeby poszczególnych działów oraz całej organizacji,

  • Monitorowanie trendów rynkowych w powierzonym obszarze,

  • Współpraca z firmami szkoleniowymi w zakresie szkoleń zewnętrznych,

  • Koordynacja programów rozwojowych dedykowanych wybranym grupom pracowników,

  • Opieka nad korporacyjnymi programami rozwojowymi,

  • Prowadzenie procesu wdrożenia nowych pracowników,

  • Monitorowanie powierzonego budżetu szkoleniowego,

  • Administracyjna obsługa procesów szkoleniowo – rozwojowych: obsługa umów, rozliczanie faktur, prowadzenie ewidencji szkoleń i raportów, zgłaszanie do programów korporacyjnych oraz lokalnych,

  • Bieżąca współpraca z HR Business Partnerami.

Nasze wymagania

  • Min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze szkoleń i rozwoju w firmie o standardach korporacyjnych,

  • Wiedza z zakresu nowoczesnych rozwiązań rozwojowych,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dodatkowymi atutami będą; doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz umiejętność udzielania feedbacku,

  • Umiejętności współpracy w zespole,

  • Zaangażowanie, inicjatywa i kreatywność,

  • Orientacja na wynik i umiejętność ustalania priorytetów,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia oraz atrakcyjny system premiowy oparty o realizację celów biznesowych,

  • Narzędzia pracy: telefon i laptop oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne),

  • Hybrydowy model pracy oraz elastyczne godziny,

  • Możliwość współtworzenia marki Samsung i dostęp do jej najnowszych rozwiązań i produktów.