Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. szkoleń i rozwoju

PROVIDENT PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie efektywnych i skutecznych grupowych i indywidualnych działań rozwojowych dla Pracowników Biura Głównego, zgodnie z przyjętymi w Spółce procesami i standardami
  • Ścisła współpraca z HR Biznes Partnerem oraz Kierownikami w zakresie identyfikacji potrzeb szkoleniowo-rozwojowych Pracowników i diagnozy sytuacji, określania przyczyn danej sytuacji oraz doboru właściwych metod rozwojowych
  • Realizacja działań wdrożeniowych oraz rozwojowo-personalnych
  • Udział w przygotowaniu i realizacja działań dla Pracowników o wysokim potencjale, sukcesorów oraz wspieranie Pracowników nierealizujących wyników
  • Przygotowywanie Pracowników i Kierowników do stosowania narzędzi oceny i rozwoju
  • Wspieranie HR Biznes Partnera w zadaniach wynikających z polityki personalnej Spółki, w tym m.in., w procesie rekrutacji czy zagadnień związanych z administracją personalną

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w diagnozie potrzeb szkoleniowo-rozwojowych oraz przygotowywanie i wdrażanie adekwatnych działań
  • Znajomość metodologii wspierających rozwój indywidualnych pracowników i zespołów
  • Doświadczenie w tworzeniu i facylitowaniu warsztatów oraz szkoleń
  • Doświadczenie w facylitowaniu rozwiązań trudnych sytuacji pracowniczych
  • Wykształcenie wyższe, preferowanie kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi (mile widziany dyplom / certyfikat ukończenia szkoły trenerskiej)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

Mile widziane

  • Zainteresowanie też obszarem rekrutacji lub/-i administracji personalnej oraz znajomość prawa pracy

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze związanym z HR Business Partneringiem
  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 7 lat
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego oraz dofinansowania pasji Pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Specjalista ds. szkoleń i rozwoju, Warszawa