Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. szkoleń (k/m)

CLAAS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Niepruszewo (pow. poznański)

    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Specjalista ds. Szkoleń raportuje do Koordynatora Centrum Szkoleniowego CLAAS i wspiera proces rozwoju kompetencji technicznych i produktowych pracowników sieci CLAAS w Polsce.

Do głównych zadań należy:

- Kompleksowe koordynowanie szkoleń organizowanych przez Centrum Szkoleniowe CLAAS (planowanie szkoleń, rejestracja uczestników, monitorowanie przebiegu szkolenia, rozliczanie szkolenia, analiza uczestnictwa, wystawianie faktur)

- Obsługa systemu do zarządzania szkoleniami TMS

- Utrzymywanie stałych relacji biznesowych z partnerami handlowymi oraz efektywna współpraca z pozostałymi działami Spółki

- Tworzenie materiałów blended learning dla wirtualnych lub tradycyjnych programów rozwojowo – szkoleniowych

- Tłumaczenie materiałów szkoleniowych z języka angielskiego na polski

- Techniczne wspieranie trenerów wewnętrznych w przeprowadzaniu szkoleń online

- Usprawnianie procesów związanych z organizacją szkoleń

Nasze wymagania

- Praktyczna znajomość narzędzi do prowadzenia szkoleń online (w tym także zagadnień technicznych związanych z obsługą narzędzi)

- Biegła znajomość programów MS Office

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w dużej międzynarodowej organizacji

- Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskiego

- Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

- Wysokie zorientowanie na cel i efektywność

To oferujemy

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dodatkowe świadczenia (prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowo-rekreacyjny)

- Pracę pełną wyzwań w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

- Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

CLAAS Polska Sp. z o.o.

CLAAS jest wiodącym producentem maszyn rolniczych. Nasze nowoczesne kombajny, traktory, prasy oraz nowoczesne systemy informatyczne pomagają w zaspokajaniu rosnącego zapotrzebowania na żywność, energię oraz towary.

Zatrudniając 11.000 pracowników w naszych zakładach na całym świecie, generujemy obroty w wysokości 3,8 mld euro.

Harvesting the Future - to jest nasz wspólny cel. CLAAS jako międzynarodowa firma z rodzinnymi wartościami, tworzy środowisko kształtowane przez wzajemny szacunek, dający przestrzeń do indywidualnego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Specjalista ds. szkoleń raportuje bezpośrednio do Koordynatora Centrum Szkoleniowego CLAAS Polska.