Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Szkoleń

DAKO Sp. z o.o.O firmie

DAKO Sp. z o.o.

Aleje Piłsudskiego 88

Nowy Sącz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i wdrażanie do pracy nowych pracowników
  • Samodzielne projektowanie i przeprowadzanie szkoleń produktowych (stolarka budowlana DAKO)
  • Analizowanie potrzeb szkoleniowych oraz planowanie działań rozwojowych
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy trenera wewnętrznego
  • Na sali szkoleniowej czujesz się jak ryba w wodzie- potrafisz budować zaangażowanie uczestników szkolenia i skutecznie przekazywać wiedzę
  • Dobrze czujesz się w pracy zespołowej a pracując samodzielnie potrafisz umiejętnie zarządzać sobą w czasie
  • Jesteś osobą zaangażowaną, kreatywną i nastawioną na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Posługujesz się płynnie MS Office
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2

Mile widziane

  • Znajomość branży stolarki otworowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Ciekawą i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ SZYBKO lub w formie pisemnej na adres: DAKO Sp. z o.o., 33-300 Nowy Sącz, Al. Piłsudskiego 88 z dopiskiem „Specjalista ds. Szkoleń” Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów okien, drzwi, bram i rolet z niemal 30-letnim doświadczeniem. Nasze nowoczesne, najwyższej jakości produkty cieszą się uznaniem klientów z całego świata.

Wierzymy, że sukces firmy tworzą pracujący w niej ludzie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zgromadzić wokół siebie zespół, który pomoże nam ten sukces osiągnąć. Szukamy kompetentnych i zaangażowanych pracowników, którzy śmiało realizują wyznaczone cele i nie boją się podejmować nowych wyzwań. Sprawdź, jak możesz do nas dołączyć i dlaczego warto to zrobić!

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko: SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ.

Miejsce pracy: DAKO Sp. z o.o., Nowy Sącz - praca stacjonarna w siedzibie firmy

Specjalista ds. Szkoleń, Aleje Piłsudskiego 88, Nowy Sącz