Oferta pracy

Specjalista ds. Szkoleń / Specjalista HR

HUBER+SUHNERO firmie

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za całokształt działań szkoleniowo-rozwojowych w firmie

  • identyfikacja potrzeb szkoleniowych pracowników

  • organizacja szkoleń

  • administrowanie platformą szkoleniową

  • współpraca z zewnętrznymi firmami szkoleniowymi

  • kierowanie pracowników na szkolenia nadzorowane i związane z odnawianiem uprawnień

  • koordynacja procesu badania oceny i efektywności szkoleń

  • koordynacja procesu badania satysfakcji pracowników

  • współtworzenie ścieżek karier oraz strategii zarządzania talentami

  • koordynowanie procesu rocznej oceny pracowniczej

  • przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji

  • w razie znacznego wzrostu zapotrzebowania na zatrudnienie nowych pracowników – mile widziana otwartość na wsparcie zespołu HR w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze rozwoju i szkoleń

  • ukończone studia wyższe (preferowane ZZL)

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. poziom B2)

  • praktyczną znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i Power Point)

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • inicjatywa, samodzielność, kreatywność w projektowaniu działań

  • znajomość specyfiki pracy w firmie produkcyjnej (mile widziana)

  • zainteresowanie nowoczesnymi trendami dotyczącymi działań employee experience i gotowość do ich wdrażania w organizacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7.00 a 9.00)

  • interesujące i odpowiedzialne zadania

  • wsparcie w procesie adaptacyjnym

  • pakiet medyczny Medicover i prywatne ubezpieczenie zdrowotne MetLife

  • wczasy pod gruszą i dofinansowanie do świąt Bożego Narodzenia

  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego poprzez platformę eTutor

  • świetną atmosferę i wsparcie zespołu

  • częściowo dofinansowywana przez nas stołówka – a więc możesz u nas niedrogo zjeść :)

  • nieograniczony dostęp do kawy i herbaty a do tego coś słodkiego :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

HUBER+SUHNER

Firma HUBER+SUHNER Polska, jest częścią międzynarodowej szwajcarskiej korporacji. Jesteśmy zespołem ambitnych oraz kreatywnych ludzi, bo na co dzień projektujemy i produkujemy komponenty oraz rozwiązania systemowe do elektrycznego oraz optycznego transferu danych i energii. Nasze rozwiązania trafiają na trzy rynki: telekomunikacyjny, transportowy i przemysłowy.

Od kilku lat HUBER+SUHNER Polska sukcesywnie przejmuje globalne kompetencje w wielu różnych obszarach, rozwijając się, rosnąc i ciągle doskonaląc to co robimy. Swój sukces budujemy na pasji, zaufaniu i trosce o siebie i środowisko. Komunikujemy się bezpośrednio, dbamy o rozwój naszych pracowników i stawiamy na wartościowych liderów.

U nas naprawdę możesz mieć możliwość uczestniczenia w tworzeniu naszego wspólnego środowiska pracy. Jeśli procesy projektowe i prototypowanie to jedna z Twoich pasji, to szukamy właśnie Ciebie! :)

Przewiń do profilu firmy