Specjalista ds. Szkoleń - Trener języka polskiego

nazwa.plO firmie

Rekrutacja zdalna

nazwa.pl

Mieczysława Medweckiego 17

Kraków

nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. Firma jest także liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie.

 Od 1997 r. z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1.000.000 Klientów, rejestrując ponad 4.000.000 domen i uruchamiając ponad 500.000 usług hostingowych. Nazwa.pl wyznacza standardy dotyczące bezpieczeństwa w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii. W 2019 roku spółka została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora usługi kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski, polegającej na prowadzeniu autorytatywnego serwera DNS.

Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu, ludzi tworzących nazwa.pl, których wspólną cechą jest pasja pozwalająca każdego dnia rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby Klientów. Od samego początku działalności firmy to właśnie Klienci są główną motywacją do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji Klient-usługodawca.

OPIS OFERTY

Poszukujemy osoby pasjonującej się językiem polskim, która z łatwością dzieli się wiedzą i chce rozwijać się w obszarze szkoleń biznesowych. Jeżeli z łatwością wyłapujesz nawet najmniejsze błędy językowe i potrafisz edukować innych w tym zakresie-dołącz do naszego zespołu!

Możliwa praca zdalna - prowadzenie szkoleń online

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju w największej Firmie w branży rejestracji domen i usług hostingowych
    w Europie Środkowo-Wschodniej
  • udział w budowaniu wartości Firmy
  • profesjonalny proces wdrożenia
  • elastyczną formę i godziny współpracy
  • pakiet benefitów pracowniczych

PROFIL KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (polonistyczne)
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń  (znajomość MS Forms i Moodle będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w redagowaniu i korekcie tekstów
  • obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych- na bardzo dobrym poziomie
  • wysoka kultura osobista oraz kreatywność
  • pozytywne nastawienie do powierzonych zadań
  • dokładność, rzetelność oraz dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi kanałów Social Media
  • mile widziane zainteresowanie branżą hostingową i usługami nazwa.pl

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • przeprowadzanie określonych warsztatów z zakresu stylistyki polskiej, poprawności leksykalnej oraz zasad redagowania tekstów przydatnych w kontaktach z klientami (możliwość prowadzenia szkoleń on-line)
  • przygotowywanie testów sprawdzających wiedzę pracowników
  • ocena pracy konsultantów pod kątem poprawności językowej przy zgłoszeniach mailowych
  • doradztwo w zakresie poprawności językowej przy przygotowanych odpowiedziach na zgłoszenia Klientów
Podoba Ci się taka perspektywa? Aplikuj!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online dostępnej po kliknięciu w przycisk APLIKUJ. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy