Oferta pracy

Specjalista ds. Szkoleń - Trener Wewnętrzny

INPLUS HOME sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu analiz opłacalności inwestycji nieruchomości;

  • wdrażanie nowych osób oraz opieka powdrożeniowa;

  • nadzorowanie pracy podległych zespołów;

  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;

  • mile widziana wiedza z zakresu nieruchomości;

  • dyspozycyjność oraz mobilność - gotowość do podróży służbowych;

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy oraz motywowania.

To oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • profesjonalne wdrożenie przed przystąpieniem do pracy;

  • mnóstwo wyzwań oraz możliwości rozwoju;

  • elastyczne godziny pracy;

  • możliwość pracy zdalnej.

INPLUS HOME sp. z o.o.

INPLUS Home jest firmą specjalizującą się w zakupie, generalnym remoncie i sprzedaży profesjonalnie przygotowanego mieszkania dla nowego Właściciela. Nasza główna dewiza opiera się na spełnianiu marzeń o pięknym, funkcjonalnym i komfortowym mieszkaniu do zamieszkania od zaraz lub przeznaczenia go pod wysokoprocentową inwestycję.

Przewiń do profilu firmy