Oferta pracy

Specjalista ds. szkoleń/ Trener Wewnętrzny

Agora S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń i warsztatów (również online) z zakresu umiejętności miękkich i zarządzania,

  • tworzenie wewnętrznych programów szkoleniowych,

  • przygotowywanie materiałów i niezbędnych narzędzi szkoleniowych,

  • badanie i analiza potrzeb rozwojowych pracowników,

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług rozwojowych,

  • administracyjna obsługa platformy e-learningowej,

  • koordynowanie i administracja procesem organizacji szkoleń (od budowania grup szkoleniowych, organizację sal/wydarzeń online, przez komunikację do uczestników, po badanie efektywności szkoleń i przygotowywanie raportów),

  • zarządzanie wewnętrzną bazą danych szkoleniowych,

  • administracja działań rozwojowych: prowadzenie dokumentacji, koordynacja procesu podpisywania umów, rozliczanie faktur, prowadzenie różnego rodzaju zestawień.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, andragogika, zzl),

  • masz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • masz ukończoną (lub jesteś w trakcie) szkołę trenerów,

  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu umiejętności miękkich i zarządzania,

  • potrafisz tworzyć treści edukacyjne i opracowywać materiały szkoleniowe,

  • dobrze znasz język angielski,

  • jesteś osobą komunikatywną i umiesz budować relacje,

  • jesteś osobą samodzielną, dokładną, dobrze zorganizowaną,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z platformami e-learningowymi.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • w okresie pandemii pracę w trybie zdalnym – po pandemii w modelu hybrydowym,

  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce,

  • rozwój zawodowy,

  • po okresie pandemii do Twojej dyspozycji będzie przyjazna przestrzeń biurowa, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, basen i sauna, a obok budynku stacja rowerowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Około 115 serwisów internetowych, 10 tytułów prasowych, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 45 nowoczesnych kin i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju. Cenimy różnorodność, zaangażowanie i poczucie humoru. A co dla Ciebie jest ważne?

Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą aplikacji Teams.

Przewiń do profilu firmy