Oferta pracy

Specjalista ds. Szkoleń

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Umowa na zastępstwo (ok.12 miesięcy z możliwością przedłużenia);

  • Zakup i organizacja szkoleń przy współpracy z dostawcami zewnętrznymi i lub/ trenerami wew;

  • Współpraca z Partnerami Biznesowymi HR w zakresie analizy potrzeb szkoleniowych;

  • Bieżąca obsługa Klientów wewnętrznych;

  • Udział w procesie oceny efektywności szkoleń;

  • Monitorowanie rynku szkoleń i dostawców;

  • Koordynowanie i administracja procesem realizowanych szkoleń, rozliczanie faktur;

  • Nadzór nad dokumentacją szkoleniową i wykorzystaniem budżetu szkoleniowego;

  • Sporządzanie raportów z realizacji szkoleń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Praktyka w planowaniu i organizacji szkoleń/warsztatów;

  • Zainteresowanie miękkim HR i chęć rozwoju w tym obszarze;

  • Umiejętność budowania relacji oraz dobrej współpracy z dostawcami zewnętrznymi i klientami wew;

  • Otwartość na zmiany/umiejętność pracy w zmiennym środowisku pod presją czasu;

  • Znajomość metod i narzędzi wspierających rozwój pracowników;

  • Inicjatywa i gotowość do poszukiwania rozwiązań;

  • Orientacja na współpracę;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej w wielozadaniowym środowisku pracy;

  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;

  • Pracę z nowoczesną platformą HR do zarządzania szkoleniami;

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata