Oferta pracy

Specjalista ds. Szkoleń

Digital Care Sp. z o.o.O firmie

Digital Care Sp. z o.o.

Marszałkowska 126

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznanie, analiza i rekomendacja działań szkoleniowych (szkolenia produktowe oraz rozwijające kompetencje miękkie)

  • Generowanie rozwiązań i inicjatyw szkoleniowych

  • Tworzenie planów szkoleniowych

  • Przygotowanie organizacyjne szkoleń

  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych i prezentacji

  • Monitorowanie efektywności szkoleń i ich terminowość

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych, zewnętrznych oraz e-learning’ów

  • Administrowanie platformą szkoleniową

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie szkoleń

  • Wdrażanie nowych pracowników

  • Szkolenie partnerów

  • Prowadzenie ewidencji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz przygotowywanie innych wymaganych zestawień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia, socjologia, ekonomia, marketing)

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów sprzedażowych, szkoleń wdrożeniowych

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość obsługi Power Point i/lub innych narzędzi do tworzenia prezentacji (Articulate, Prezi)

  • Umiejętność wykorzystywania innowacyjnych, niestandardowych rozwiązań w procesie projektowania prezentacji multimedialnych

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu dobrych relacji

  • Umiejętność analitycznego, logicznego myślenia i oceny faktów

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Wysoka orientacja na cel

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Asertywność i dokładność

To oferujemy

  • Codzienne wyzwania dzięki czemu nigdy nie będziesz się nudzić!

  • Realną możliwość rozwoju – my nie obiecujemy, my działamy!

  • Szkolenia wdrożeniowe i zestaw startowy na powitanie

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe

  • Owoce dla pracowników

  • Spotkania integracyjne i dużo uśmiechu na co dzień

  • Świetną atmosferę w pracy

  • Pyszną kawę 🙂

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

Digital Care od 2012 r. projektuje i wdraża innowacyjne programy ubezpieczeniowe i usługi dla urządzeń mobilnych, z których korzystają miliony Klientów. Działamy szybko i elastycznie, rozpoznajemy potrzeby naszych Partnerów biznesowych i kreujemy rozwiązania odpowiadające ich wymaganiom. Naszą firmę tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowania, z innowacyjnymi pomysłami i odwagą biznesową. Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy