Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Szkoleń

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb szkoleniowych Konsultantów Call Center ze szczególnym uwzględnieniem podnoszenia umiejętności obsługi Klienta;
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu ubezpieczeń oraz standardów obsługi Klienta;
  • Współorganizowanie cykli szkoleniowych dla Konsultantów infolinii;
  • Prowadzenie szkoleń rozwojowych pracowników Call Center w modelu zespołowym lub 1:1 szczególnie pod katem obsługi klienta Call Center;
  • Współpraca z Koordynatorami i Liderami zespołów;
  • Odsłuchy rozmów konsultantów, kalibracje;
  • Prowadzenie rozmów / sesji coachingowych z Konsultantami Call Center.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta z zakresu ubezpieczeń lub finansów oraz znajomość aktualnych metod, technik i narzędzi szkoleniowych;
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office ( MS Word, MS Power Point);
  • Mile widziane - ukończona szkoła trenerska zakończona certyfikatem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w centrali renomowanej instytucji ubezpieczeniowej;
  • Możliwość kształtowania kompetencji trenerskich;
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznym rozwijającym się zespole;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Szeroki pakiet benefitów m.in prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów, pakiet sportowo - rekreacyjny oraz grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Wiener TU S.A.;
  • Dogodną lokalizację biura oraz możliwość pracy zdalnej w modelu hybrydowym;
  • Satysfakcję z realizowanych projektów szkoleniowo - trenerskich.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Wiener to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Zaspakajamy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez stałe podnoszenie jakości usług i przejrzystość działania. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Specjalista ds. Szkoleń, Warszawa