Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. szkoleń

Soltec sp. z o.o. sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i administrowanie Działem Szkoleń (tworzenie zestawień, statystyk i analiz, wydawanie certyfikatów, kontrola płatności za szkolenia, tworzenie budżetów rocznych),

  • organizacja szkoleń stacjonarnych i on-line (również obcojęzycznych) zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych

  • tworzenie szczegółowego harmonogramu szkoleń,

  • koordynacja prac związanych z przygotowaniem prezentacji szkoleniowych

  • współpraca z innymi zespołami wewnątrz organizacji (przede wszystkim sprzedażą)

  • tworzenie szczegółowej oferty szkoleniowej (weryfikacja i modyfikacja szkoleń już przygotowanych, opracowanie i wdrażanie nowych projektów szkoleń),

  • kontakt i współpraca z Klientami / Producentami / Dostawcami w zakresie szkoleń,

  • ścisła współpraca i komunikacja z innymi działami w ramach struktur Pracodawcy

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte kompetencje poparte doświadczeniem w organizacji i przeprowadzaniu szkoleń (min 3 lata),

  • doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu działem,

  • znajomość i doświadczenie w pracy z różnymi platformami szkoleniowymi,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny).

  • zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • swobodna komunikacja werbalna i niewerbalna,

  • otwartość na nowe wyzwania

  • umiejętność pracy w zespole

  • kreatywność, pomysłowość

Mile widziane

  • ukończone kursy w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń potwierdzone stosownymi certyfikatami,

  • znajomość branży odnawialnych źródeł energii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Od ponad 16 lat jesteśmy częścią „zielonej rewolucji” dostarczając najwyższej jakości rozwiązania PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne swoich klientów. Od 12 lat specjalizujemy się w zakresie magazynowania energii. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć dodatkowo na profesjonalne wsparcie merytoryczno-techniczne w zakresie projektowania instalacji, a także doboru i serwisowania komponentów PV. Wykorzystujemy zdobyte doświadczenie i dzielimy się nim w ramach SOLACADEMY - cyklu szkoleń z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów hybrydowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie. Jesteśmy częścią Soltec Group.

Przewiń do profilu firmy